Ürünlere Git

TURKUAZ PARK DİREK ÇÖZÜMLERİ

EĞLENCENİN RENGİ TURKUAZ TURKUAZ olarak bütün oyun ekipmanlarında her zaman ilk önceligimiz güvenliktir. Güvenlik için ise ilk olarak, kullanılan malzemenin kaliteli ve uzun ömürlü olması gerekmektedir. Ihtiyaca ve oyun alanının tasarımına göre farklı direk çözümleri ile oyun ekipmanları en kaliteli ve uzun ömürlü olacak sekilde tasarlanır.

HERKÜL KALİTESİ

Oyun grubu halatlarımızda kullandığımız tüm ipler HUCK marka herkül ipidir.

Aşınmaya Dayanıklı Herkül İpi

Herkül ipi her biri yedi ayrı, 2,5mm’lik galvanizli ve polyester telden oluşan, 6 bükülmüş çelik tellerden oluşur. Sonuç olarak son derece dayanıklı ve sağlam bir ip ortaya çıkar.

Polyester İplik Kaplama

Her bir tel 6mm kalınlığında yüksek kaliteli polyester iplik ile kaplıdır. Polyester diğer sentetik malzemelerin aksine aşınmaya son derece dayanıklıdır. Ayrıca renk ve UV dayanıklılığı çok yüksektir.

Güvenli Bağlantı 

Özel olarak yapılan bağlantı çelik orta kısım ile kumaş polyester kaplama arasında güvenli bir bağ yaratır.

Aşınmaya Karşı Özel Yalıtım

Halatlı oyun ekipmanları kolaylıkla yıpranıp aşınabilir. Herkül ipi özel olarak yapılmış şeffaf dış yalıtım ile aşınmaya karşı ilave koruma içerir.

Aşınma testi

Özel olarak geliştirilen test makinesinde yapılan düzenli aşınma testleri, kalitede azalma olmadığını gösterir ve diğer tür iplere göre üstün olduğunu doğrular. Aşınma testlerinde sürtünmeli bir nesne çelik orta kısma ulaşıncaya kadar ip yüzeyine ileri geri sürtülür (‘çift darbe’). Tamamlanan çift darbe sayısı tekrarlanan kullanım karşısında iplerimizin içerdiği artan korumayı yansıtır.

Bağlantı Elemanları

Bağlantı elemanları yüksek kaliteli sentetik malzemelerden yapılır. Son derece dayanıklı olup özellikle üzerinde oynarken rahatlık sunar. Keskin kenarları ve köşeleri yoktur.

Yerinde Sorunsuz Değişim

Geleceği düşünen bağlantı tasarımı, tekil bağlantı parçalarını yerinde değiştirmenin, tekil halat bölümlerini yerinde değiştirmek kadar kolay olduğu anlamına gelir.

Renk düzenlemesi

Renkli ağlar için, genellikle siyah renkli düğümler kullanırız. Doğal ip renklerinde (kenevir rengi) buna uygun bej düğümler kullanırız.