Turkuaz

 • Kuluçka Salıncak Kuluçka Salıncak

  Kuluçka mucidinden!

  Ekstra güçlü ve vandalizme dayanıklı dolgu malzemesi ile farklı renklerde ve ebatlardadır. Mükemmel karkas sistemiyle, iki ya da daha fazla kişi ile hareketli bir sallanma deneyimi yaşatır.

 • Turkuaz Park Turkuaz Park

  İşimiz Çocuk Oyunu!

  Ahşap ve çelik halatlı oyun gruplarımızla çocuklara özel alanlar... Koşup oynatan, oynarken düşündüren, güvenli oyun parklarımızda çocuklar çok eğleniyor.

 • Blue Rabbit Blue Rabbit

  Kuleli Oyun Grupları

  Özel bahçelerinizde, çocuklarınız için oyun alanlarında BAHARA ÖZEL İSKONTOLAR!

 • Maceraya atılın Maceraya atılın

  Yeni Macera Kompleksimiz

  Orijinale güvenin! Geliştirdiğimiz yeni tasarım ile yepyeni heyecanlar yarattık, sizleri de bekleriz...

 • Ahşap Oyun Grupları Ahşap Oyun Grupları

  En doğal malzeme

  Ahşap oyun gruplarıyla, çocuklarınız negatif enerjilerini boşaltır. Doğal malzeme ile temas halinde olmak onlara iyi gelecek...

Turkuaz Park

Park Uygulamalarımız

Günümüzde çocuk sağlığı ve güvenliği açısından son derece önemli olan; çocuklarımızın sadece oyun oynayıp vakit geçirmelerini değil aynı zamanda zinde bir vücut, sağlam bir irade ve zekâya sahip olmalarında önemli rol oynayan; zevkli ve coşkulu vakit geçirmelerini sağlayabilecek özel çocuk oyun grubu tasarım ve uygulam.. devamı »

Teknolojimiz

Oyun parklarında kullandığımız ahşap malzemeler dış mekan kullanımları için uygun özelliktedir. Kullanılan emprenye maddesi insan sağlığı açısından güvenli olan Tanalith-E’dir. Oyun gruplarımızda kullanılan tüm modül ve aksesuarlar Avrupa standartlarında güvenlik sertifikalarına sahipve garantilir. Türkiye’de ilk olar.. devamı »
 • Mimar Sinan Kent Ormanı

  Mimar Sinan Kent Ormanı
  07.06.2012

  Sultangazi Belediyesi tarafından yapılan Mimar Sinan Kent Ormanı’nda yaptığımız oyun parklarıyla fark yaratan uygulamalara imza attık

Tümünü Listele

İstediğiniz Ürünüzü Kolayca Bulun!

Tüm Kategoriler »

En Çok
Satılan Ürünler

Son zamanlarda
en beğenilen ve
tercih edilen ürünler