Turkuaz

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda
Turkuaz, 16 yıldan beri kaliteden ödün vermeyen üstün nitelikli üretim anlayışı ve bilgi-deneyimli ekibiyle istikrarla büyümekte olan sektöründe uzman bir şirkettir. 

Binlerce proje tecrübesi ile Ahşap yapılar, Macera Oyun alanları ve Çocuk oyun grupları, Kent mobilyaları ve Peyzaj konusunda ekonomik ve yüksek kaliteli ürünler üretmeye devam etmektedir. 4.000 m² kapalı ve 11.000 m² açık alanda Çekmeköy-İstanbul'da son teknoloji makinelerin kullanıldığı entegre bir üretim hattına sahip olan firmamız, alanında uzman teknik kadro ile çalışmaktadır. 

Müşteri memnuniyetine odaklanarak, yüksek teknoloji ürünü bilgisayar kontrollü makinelerle, sorunsuz ve çok hassas düzeyde üretim yaparak nitelikli ürünü doğru fiyata almak isteyen tüm müşterilere hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışı projelerimizle Avrupa standartlarında üretim kabiliyetine sahip Turkuaz, standart ve seri malat konusunda Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu'nun en ciddi altyapısına sahip fabrikasıdır. Yenilenebilir ve süreklilik arz eden nitelikte olduğu için ahşap malzemeler, fabrika binaları, köprüler, evler, çocuk oyun grubu, mobilya ve daha pek çok alanda her geçen gün biraz daha yaygınlaşarak kullanılmaktadır. Turkuaz, ahşabın hak ettiği profesyonel ve teknolojik yaklaşımı sunma konusunda kendini ispat etmiştir. 

Hayatın var olduğu her yerde doğayı bozmadan ve ona katkıda bulunarak ve yaşanılabilir mekanlar oluşturmak, ürünler üretmek ve bunları yaparken yüksek kaliteli malzemeler, insan emeği ve çevre dostu olan son teknolojileri kullanarak pekiştirmek, çevreye odaklanmış yaşam kalitesinin değerine katkıda bulunmayı önemseyen, dünyayı yeni nesillere devrederken daha iyi durumda olmasını sağlayan süreklilik düşüncemiz, insan doğasına en yakın malzeme olan ahşabın yaşamımızdaki yerini daha çok alması temel ilkesi ise fabrikamızın temel prensibidir. 

Turkuaz olarak biz; yeşilin ve ahşabın doğru kullanıldığı projelerde siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaktan ve hizmet vermekten her zaman memnuniyet duyacağız.
 

Turkuaz Park Ahşap Yapı, 2000 yılında Kavacık-Beykoz-İstanbul’ da kurulmuştur. Firmamızca ortaya konan uygulamalarda; iş disiplini ve kalitesinin yanında, doğayı ince bir çizgiyle hissettirmek ve öngörülerle yola çıkıp gerçeklere yaklaşmak ana unsurlardır. Bu bağlamda gerçekleştirdiğimiz projeler gerçekleştireceklerimizin güvencesidir.